top of page
Hei

tervetuloa Askolan Metsästysyhdistyksen sivuille. Olemme Itä-Uudellamaalla Askolan kunnan alueella toimiva metsästysseura. Toimintamme nykymuodossaan alkoi vuonna 1946. Seuramme tarkoituksena on harjoittaa vastuullista metsästystä, riistanhoitoa ja luonnonsuojelua, metsästysampumaurheilutoi-mintaa sekä metsästyskoiratoimintaa. 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

Askolan metsästysyhdistyksen uudet sivut avattu


Askolan metsästysyhdistyksen uudet kotisivut avattiin 7.1.2018. Sivuilla on tietoa seuran toiminnasta sekä yhteistyökumppaneistamme. Etusivulla näkyy aina ensimmäisenä viimeisin uutinen ja tarkoitus on jatkossa aktivoitua tiedottamaan ajankohtaisista seuran asioista sekä yleisesti metsästykseen liittyen.

Oikein hyvää alkanutta vuotta kaikille!

Terveisin

Marko Koljonen

Sihteeri

Askolan metsästysyhdistys ry

APPETIZING
ADVENTURES
-
COOKBOOK
Edelliset uutiset
Archive
Search By Tags
No tags yet.
bottom of page