Talvikokous 1.2.2018 klo 18.00 Jukolassa

January 12, 2018

Hyvä jäsenemme,

 

Askolan metsästysyhdistys ry pitää talvikokouksen torstaina 1.2.2018 klo 18.00 Jukolassa. Kokoukseen ovat tervetulleita kaikki jäsenemme ja kokouskutsu lähetetään jokaiselle jäsenelle henkilökohtaisesti. 

 

Osoite Myrskyläntie 458, 07590 HUUVARI. 

 

Tervetuloa!

 

Askolan metsästysyhdistys ry

 

Seppo Teränen 

Puheenjohtaja

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
Edelliset uutiset
Please reload

APPETIZING
ADVENTURES
-
COOKBOOK
Hei

tervetuloa Askolan Metsästysyhdistyksen sivuille. Olemme Itä-Uudellamaalla Askolan kunnan alueella toimiva metsästysseura. Toimintamme nykymuodossaan alkoi vuonna 1946. Seuramme tarkoituksena on harjoittaa vastuullista metsästystä, riistanhoitoa ja luonnonsuojelua, metsästysampumaurheilutoi-mintaa sekä metsästyskoiratoimintaa. 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon

© 2023 by APPETIZING ADVENTURES. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now