Hei

tervetuloa Askolan Metsästysyhdistyksen sivuille. Olemme Itä-Uudellamaalla Askolan kunnan alueella toimiva metsästysseura. Toimintamme nykymuodossaan alkoi vuonna 1946. Seuramme tarkoituksena on harjoittaa vastuullista metsästystä, riistanhoitoa ja luonnonsuojelua, metsästysampumaurheilutoi-mintaa sekä metsästyskoiratoimintaa. 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

A-P RHY:n Riistakolmiolaskenta lauantaina 7.8.2021 klo 8.00

Askola-Pukkilan riistanhoitoyhdistyksen alueen riistakolmiolaskenta sunnuntaina 7.8.2021 klo 8.00. Koejäsenet kaikki ja muut kykenevät mukaan.

Kokoontuminen Miskon Oy Takametsäntie 344, Askola.

Lisätietoja Mika Flinck/ 040 728 8839
APPETIZING
ADVENTURES
-
COOKBOOK
Edelliset uutiset
Archive
Search By Tags
No tags yet.