top of page
Hei

tervetuloa Askolan Metsästysyhdistyksen sivuille. Olemme Itä-Uudellamaalla Askolan kunnan alueella toimiva metsästysseura. Toimintamme nykymuodossaan alkoi vuonna 1946. Seuramme tarkoituksena on harjoittaa vastuullista metsästystä, riistanhoitoa ja luonnonsuojelua, metsästysampumaurheilutoi-mintaa sekä metsästyskoiratoimintaa. 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

Talvikokous 1.2.2018 klo 18.00 Jukolassa

Hyvä jäsenemme,

Askolan metsästysyhdistys ry pitää talvikokouksen torstaina 1.2.2018 klo 18.00 Jukolassa. Kokoukseen ovat tervetulleita kaikki jäsenemme ja kokouskutsu lähetetään jokaiselle jäsenelle henkilökohtaisesti.

Osoite Myrskyläntie 458, 07590 HUUVARI.

Tervetuloa!

Askolan metsästysyhdistys ry

Seppo Teränen

Puheenjohtaja

Jukola, Huuvari-Särkijärven nuorisoseura ry

APPETIZING
ADVENTURES
-
COOKBOOK
Edelliset uutiset
Archive
Search By Tags
No tags yet.
bottom of page