Talvikokous 1.2.2018 klo 18.00 Jukolassa

Hyvä jäsenemme,

Askolan metsästysyhdistys ry pitää talvikokouksen torstaina 1.2.2018 klo 18.00 Jukolassa. Kokoukseen ovat tervetulleita kaikki jäsenemme ja kokouskutsu lähetetään jokaiselle jäsenelle henkilökohtaisesti.

Osoite Myrskyläntie 458, 07590 HUUVARI.

Tervetuloa!

Askolan metsästysyhdistys ry

Seppo Teränen

Puheenjohtaja

Jukola, Huuvari-Särkijärven nuorisoseura ry

No tags yet.
Search By Tags
Archive
Edelliset uutiset
APPETIZING
ADVENTURES
-
COOKBOOK
Hei

tervetuloa Askolan Metsästysyhdistyksen sivuille. Olemme Itä-Uudellamaalla Askolan kunnan alueella toimiva metsästysseura. Toimintamme nykymuodossaan alkoi vuonna 1946. Seuramme tarkoituksena on harjoittaa vastuullista metsästystä, riistanhoitoa ja luonnonsuojelua, metsästysampumaurheilutoi-mintaa sekä metsästyskoiratoimintaa. 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon