Askolan metsästysyhdistyksen uudet sivut avattu

January 7, 2018

Askolan metsästysyhdistyksen uudet kotisivut avattiin 7.1.2018. Sivuilla on tietoa seuran toiminnasta sekä yhteistyökumppaneistamme. Etusivulla näkyy aina ensimmäisenä viimeisin uutinen ja tarkoitus on jatkossa aktivoitua tiedottamaan ajankohtaisista seuran asioista sekä yleisesti metsästykseen liittyen.

 

Oikein hyvää alkanutta vuotta kaikille! 

 

Terveisin 

 

Marko Koljonen

Sihteeri

Askolan metsästysyhdistys ry

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
Edelliset uutiset
Please reload

APPETIZING
ADVENTURES
-
COOKBOOK
Hei

tervetuloa Askolan Metsästysyhdistyksen sivuille. Olemme Itä-Uudellamaalla Askolan kunnan alueella toimiva metsästysseura. Toimintamme nykymuodossaan alkoi vuonna 1946. Seuramme tarkoituksena on harjoittaa vastuullista metsästystä, riistanhoitoa ja luonnonsuojelua, metsästysampumaurheilutoi-mintaa sekä metsästyskoiratoimintaa. 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon

© 2023 by APPETIZING ADVENTURES. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now